Bacaan IPU Jerebu Terkini 25 Jun 2013
Pengetahuan Am

Bacaan IPU Jerebu Terkini 25 Jun 2013

Status Bacaan Indek Pencemaran Terkini 25 Jun 2013

<th?11.00AM5:00PM

STATUS BACAAN INDEK PENCEMARAN UDARA (IPU) PADA 25-Jun-2013

NEGERIKAWASAN7:0010:0011:0017:0019:00
JohorMuar165138132127127
JohorLarkin Lama8281817571
MelakaBukit Rambai160155153144142
MelakaBandaraya Melaka135132131121118
Negeri SembilanPort Dickson171160158137131
Negeri SembilanSeremban165148144141138
Negeri SembilanNilai177173168149146
SelangorPetaling Jaya213207199181170
SelangorShah Alam289299291252220
SelangorPelabuhan Kelang487489484464453
SelangorBanting292281266197194
SelangorKuala Selangor242241229192190
W.PersekutuanKuala Lumpur198195189163158
W.PersekutuanPutrajaya195199198176170
PahangKuantan9284867977
PahangJerantut137871378181
TerengganuKemaman1251001128989
TerengganuPaka9513891117112
KelantanKota Bharu9592927879
KedahAlot Setar6159596262
Pulau PinangSeberang Jaya132130128117112
PerakTanjung Malim175176179170161
PerakJln Pegoh Ipoh182193211222
PerakSeri Manjung288330333290256
SabahKota Kinbalu7052715353
SarawakKuching8063745857

sumber : Jabatan Alam Sekitar

Kawasan Berbahaya ( IPU lebih 300 )

    1. Pelabuhan Kelang

Indek Pencemaran Udara ( IPU ) dikemaskini setiap jam melalui telefon menggunakan app PSI Malaysia

Adnroid App
Android App – PSI Malaysia

*Indek IPU  diambil dari Android App – PSI Malaysia

Pemilik tidak akan bertanggungjawab terhadap sebarang kerosakkan atau kehilangan yang dialami disebabkan oleh penggunaan maklumat di dalam laman ini. Jika anda memerlukan perkhidmatan nasihat yang khusus, sila dapatkan pakar bertauliah dan berpengetahuan di dalam bidang berkenaan.Untuk biodata penuh boleh lihat di Biodata Kujie

27 thoughts on “Bacaan IPU Jerebu Terkini 25 Jun 2013

  1. maksudnyerr esok pada 26 6 2013 sekolah di seluruh selangor ditutup esoklah yer

Comments are closed.